tamam
Sonlite Lighting Co., Ltd. 86-757-86718796 doris@sonlitelighting.com
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

Sonlite Lighting Co., Ltd. şirket Profili

 • Çin Sonlite Lighting Co., Ltd. şirket Profili
 • Çin Sonlite Lighting Co., Ltd. şirket Profili
 • Çin Sonlite Lighting Co., Ltd. şirket Profili
 • Çin Sonlite Lighting Co., Ltd. şirket Profili
 • Çin Sonlite Lighting Co., Ltd. şirket Profili
 • Çin Sonlite Lighting Co., Ltd. şirket Profili
Sonlite Lighting Co., Ltd.
 • İş türü

  Üretici,İhracatçı,Satıcı

 • Ana Pazar

  Kuzey Amerika

 • Markalar

  Sonlit

 • No. Çalışanları

  500~600

 • Yıllık satış

  26,000,000-29,000,000

 • Yıl kurulan

  1994

 • İhracat p.c

  90% - 100%

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86-757-86718796

Giriş

Sonlite Foshan City, Guangdong Eyaleti, Çin'de önde gelen bir aydınlatma üreticisidir.

 

Sonlite Sanshui Foshan,Yaklaşık 530.000 metrekarelik bir alanı var.Toplamda 4 bina, Ekim 2023'te tamamlanacak ve kullanıma hazır olacak.

 

 

Vietnam üretim tesisi Dong Nai Eyaletinde bulunur ve toplamda 600.000 metrekarelik bir alanı vardır.
Işık üretimi için uygun.
 
Çin Sonlite Lighting Co., Ltd. şirket Profili 0


30 yıldır OEM ve ODM şeklinde Kuzey Amerika aydınlatma şirketlerine hizmet vermeye odaklanıyoruz. Mimarlık, ticari ve konut aydınlatmaları tasarlıyoruz ve üretiyoruz. Panel lambaları gibi,Aşağı ışıklar, çeşitli ışık kaynağı ürünleri, vb. Kuzey Amerika aydınlatma endüstrisinde çok önemli oyuncularla çalışmaktan gurur duyuyoruz.


Ürünlerin hepsi FCC, ICES, ETL, UL, Energy Star, Title24, JA8,Title20, CSA, SAA, C-tick, CE, Rohs ENEC tarafından sertifikalandırılmıştır.2015 kalite sistemi ve GSV denetimi geçti, Kalite Denetimi, Sosyal Denetim ve SGS, BV tarafından yapılan diğer denetimler, Kuzey Amerika'daki Walmart & Homedepot'a girdi.

 

Çin Sonlite Lighting Co., Ltd. şirket Profili 1

 

Ürünleri tasarlamak için 40'tan fazla mühendisimiz var. Müşteri ihtiyaçlarına göre aydınlatma performansını, malzemesini, yapısını ve boyutunu da özelleştiriyoruz.Gerçek zamanlı izlemede müşteri gereksinimlerine zamanında yanıt vermek2018 yılı itibariyle fabrikanın 45'ten fazla patenti var. Guangdong Eyaletinde Yüksek Teknolojili Özel Şirket olarak değerlendirildi ve Ulusal Yüksek Teknolojili Şirket unvanı verildi.

 

Çin Sonlite Lighting Co., Ltd. şirket Profili 2


Fabrikamız, mükemmel bir üretim teknolojisi süreci ve ürün geliştirmesinden müşteri hizmetleri süreci sağlayan, tam ve verimli bir operasyon sistemi oluşturdu.hammaddelerden bitmiş ürün nakliyeye kadarBaşarımız detaylara odaklanarak elde ediliyor. Bileşenler üzerindeki titiz testlerden bitmiş ürünlere kadar her gün iyice işlenmektedir.Yaptığımız her şey müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler sunmaktır.Ve araştırma ve geliştirme ekibi, piyasa eğilimlerine ayak uydurmak için müşterilerimize yenilikçi ve yaratıcı yeni tasarımlar sunmaya devam ediyor.

Geçmiş

1994: Çin'in Shenzhen şehrinde kuruldu.
2006: Foshan #1 fabrikası
2010: Foshan #2 fabrikası
2023: Foshan #3 fabrikası ve Vietnam Fabrikası.Çin Sonlite Lighting Co., Ltd. şirket Profili 0

Hizmet

Özelleştirilmiş Ürünler ve Çözümler
Sonlite'nin eksiksiz bir ürün yelpazesi vardır.Şu anda halojen ampuller ve LED aydınlatmanın iki ana alanı var.LED ürünleri, LED armatürler, aydınlatma kaynakları ve akıllı aydınlatma olmak üzere üç kategoriyi kapsamaktadır.Şirketin özel bir tasarım departmanı ve ürünleri müşteriler için özel koşullarına, uygulama senaryolarına ve ortamlarına göre özelleştirebilen birinci sınıf tasarımcılardan oluşan bir ekip bulunmaktadır. müşterilerin gereksinimleri.

 

Ürün Kişiselleştirme Süreci
1. Müşteri talebini ileri sürer
2. Şirket müşteri ihtiyaçlarını inceliyor
3. Saha gezisi
4. Çözümü yapın
5. Ürün tasarımı
6. Ürün imalatı
7. Bakım Garantisi

 

Satış sonrası servis

1. Ürünümüz için 3 yıl ücretsiz garanti veriyoruz.Garanti süresi boyunca aydınlatma ürünü arızaları ve insan faktöründen kaynaklanmayan hasarlar için ücretsiz servis hizmeti vereceğiz.Arızalı raporlar alındıktan sonra hizmet vereceğiz.Ancak uygunsuz kullanımdan kaynaklanan hizmet ücretleri müşterilerin kendileri tarafından karşılanacaktır.
2. Satış ve mühendisler, kalite sorunu raporlarını aldıktan sonra 24 saat içinde size cevap verecektir.Satışlar kusurlu ürün miktarıyla ilgilenecektir.Mühendisler teknik soruları çözecekler.

 

Uluslararası Mühendislik Hizmeti
yeni proje kurulumu ve servis bakımı
Bayan Doris Feng +86-134 2584 5513
E-posta: doris@sonlitelighting.com


Mühendislik hizmeti

Satış sonrası hizmetin amacı: önce kalite ve müşteri, tüm müşterilere sürekli olarak zamanında ve kapsamlı satış sonrası hizmet sunmak.

Ekibimiz

Olgun Kurumsal Ekiple Sonlite Aydınlatma: Satış, Ar-Ge, Satın Alma, Kalite Kontrol, Üretim, Depo, Muhasebe.